2014/04/24

SZÜLINAPI HELYSZÍNEK

HomeSZÜLINAPI HELYSZÍNEK


 
 

Gyermekünk szülinapi bulijának megrendezése nem kis feladat. Ha szeretnéd, hogy a lakás egyben maradjon, minden gyermek jól érezze magát, s felejthetetlen élménnyel gazdagodjon, az alábbi helyszíneket javasoljuk:

Budapesti helyszínek:

Állatsziget – www.rex.hu/index.php/szabadids-programok/szueletesnap

Aquaworld – www.aqua-world.hu

Babilon Center – babiloncenter.hu/szolgaltatasok/szuletesnap

Balambér Játszóház – www.balamberjatszohaz.hu

Budakeszi Vadaspark – www.vadaspark-budakeszi.hu/kalandos-szuletesnap-a-vadasparkban

Chef Parade Főzőiskola – www.chefparade.hu

Családi Mókavár – www.csaladimokavar.hu

Csodák Palotája - www.csodakpalotaja.hu

Elevenpark – www.elevenpark.hu

Ficserke Családi Napközi – www.ficserke.hu

Fővárosi Nagycirkusz – www.fnc.hu/szolgaltatas.html

Galagonya Bohóc Szülinapi Játszóháza - www.szulinapijatszohaz.hu

Görzenál Görkorcsolya- és Szabadidőpark – www.gorzenal.hu/index.php

Gyermekvasút – www.gyermekvasut.hu/page.php

Játékmester Élményprogram – www.jatekmester.hu

Kacifánt Játszóház – www.kacifantjatszohaz.hu/szulinap

Kalandfalva Játszóház – www.kalandfalva.hu/

Kalandpark Játszóház - http://www.jatszohaz.hu/gyermek_rendezvenyek.html

Kalózos gyerekzsúr – www.kolyokbuli.hu/gyerekzsur.htm

Kids Club – www.kidsclub2008.hu

Kópévár Játszóház – www.kopevar.hu

Kölyököböl – www.kolyokobol.hu/

Kölyökpark – http://kolyokpark.hu

Közlekedési Múzeum – www.km.iif.hu/

Kuktanoda gasztokaland gyerekeknek – www.kuktanoda.hu

Lézer Force Aréna – www.laserforce.hu

Ludwig Múzeum – www.ludwigmuseum.hu/site.php

Meseparty - www.meseparty.hu/

Minimax családi hajó – www.csaladihajo.hu/gyerekzsur/

Oázis Étterem – www.oazis-etterem.hu

Orczy Kalandpark - www.orczykalandpark.hu/

Pasaréti Síiskola – www.pasaretisiiskola.hu

Pán Péter Játszóház - http://www.panpeterjatszohaz.hu/szolg.html

Puskin Kuckó: kucko.puskinmozi.hu/kucko-szulinap/

Rajnai Veronika - www.rajnaiveronika.hu

Szépművészeti Múzeum – www.szepmuveszeti.hu/web/guest/szulinap

Szöcskevár Játszóház - www.szocskevar.hu

Tincses Sziget – www.tincses-sziget.hu

Tropicarium – www.tropicarium.hu

Zorbas Taverna – http://www.zorbastaverna.hu/gyerek.html

 

 Vidéki helyszínek:

Élményváros Játszóház – www.elmenyvaros.hu